Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Niedługo stracisz szansę na wygranie miliona dolarów
2015-08-31

Masz coraz mniej czasu na zyskanie szansy na wygranie do miliona dolarów. Żeby móc powalczyć o tytuł kolejnego milionera PokerStars, zbierz wszystkie puzzle PokerStars Dream Team Collection do 17 września! Za każdy zdobyty element układanki masz gwarantowaną nagrodę. Nagrody wahają się od biletu do "$20.000 All-in Shootout" po $7911 i wejściówkę do "Golden Ticket All-in Shootout" z $1.000.000 za pierwsze miejsce. Do zdobycia również koszulki podpisane przez Ronaldo i Neymara Jr.

 Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$