Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Konkurs z Redbet - dajemy $33!
2015-08-28

Na kolejną rewelacyjną przygodę zapraszamy z Redbet LIVE we wrześniu do Dublina stolicy Irlandii, kraju słynącego z Świętego Patryka, trójlistnej koniczyny i piwa Guinness. Oprócz festiwalu Redbet LIVE, zostaną rozegrane jeszcze 2 inne festiwale, a całość potrwa około 2 tygodni. Dla czytelników z tej okazji mamy do rozdania 3 bilety 11$ do satelit online Redbet LIVE Praga. Czytaj więcej jak je zdobyć!

Tym razem bardzo proste.  Wystarczy dodać dowolną rękę do analizy w naszym dziale analiz. I zgłosić się w tym temacie podając alias z Redbet. W niedzielę o 20:00 wylosujemy trzech zwycięzców!

Zapisy: w tym temacie!

 Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!