Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Bwin - Dodatkowa kasa za darmo!
2011-11-06

bwinŁatwa kasa w Bwin! Turniej o nazwie Lowrider - $1000 codziennie aż do 13 listopada w ofercie Bwin. Unikalna promocja ze względu na niskie wpisowe - już za 0,10$ możesz powalczyć o udziały w puli $1000. Rejestruj się i pamiętaj, że turnieje zaczynają się o godzine 20:00 (GMT+1). To może być łatwa droga do rozmnożenia i powiększenia swojego bankrolla w Bwin!

 

 

Jak znaleźć turniej

Nic prostszego. Otwórz lobby Bwin, znajdź Turnieje zaplanowane i poszukaj: "Lowrider - $1,000 added". Zarejestruj się i poczekaj na rozpoczęcie turnieju.

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.