Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet Poker - mega promocje z okazji 200-milionowej ręki
2015-08-24

Mniej więcej za miesiąc (w okolicach 16 września) przy wirtualnych stołach cashowych Unibet Poker powinna zostać rozdana ręka numer 200 milionów! Jak zwykle w takich sytuacjach, przygotowano dla graczy całą masę atrakcyjnych promocji – przy okazji świętowania ręki numer 100 milionów Unibet nagrodził pokerzystów nagrodami o wartości przekraczającymi €100.000! Tym razem chcą tą kwotę co najmniej podwoić!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.