Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Prize Drop w Unibet!
2015-08-07

Prize Drop w Unibet powraca! Pula nagród w sierpniowym deszczu nagród to aż €50.000. Chcąc zgarnąć nagrody wystarczy po prostu jak najczęściej grać przy stołach cashowych Unibet. W sierpniu Unibet wybierze losowo aż 286 stołów, a siedzący przy nich gracze zostaną sowicie wynagrodzeni biletami cashowymi i turniejowymi oraz gotówką. Codziennie w oprogramowaniu pokerowym gracze będą mogli sprawdzić jakie nagrody są  danego dnia. 

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.