Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Sierpniowa Misja w Unibet
2015-08-03

Sierpniowa Misja - w tym miesiącu wypełniając kolejne misje gracze na pokerroomie Unibetu będą mogli wygrać: bilet cashowy €5 na Banzai, bilety turniejowy o wartości €1 i €4 oraz bilet do SNG o wartości €4. Dokładne informacje na temat poszczególnych misji znajdziecie na stronie promocji w rozwinięciu. Dodatkowo jeżeli jeszcze nie masz konta w Unibet skorzystaj koniecznie z bonusu powitalnego!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.