Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Battle of Malta - wygraj pakiet z Heypoker!
2015-07-29

heypokerBattle of Malta zbliża się wielkimi krokami, dlatego Redbet Poker i Heypoker oferują wspaniałe okazje na zdobycie pakietów na ten prestiżowy turniej. W każdy piątek o 20.30 CET przez 10 tygodni będą odbywać się turnieje, grając w nich zdobywaj punkty i wspinaj się po drabinie klasyfikacji generalnej gdzie do wygrania jest pakiet o wartości €1550!
 

Tutaj znajdziesz szczegóły promocji na Heypoker oraz Redbet Poker!

Aby zdobyć bilet możesz zakwalifikować się poprzez nasze codzienne coinflip/freeroll lub wpłacić €25 i otrzymać bilet za darmo. Wpłać €25 lub więcej z kodem BOM1 i przygotuj się na niesamowitą serię. Sprawdź naszą stronę po więcej informacji i inne sposoby na zdobycie pakietów.