Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Mega Value w satelicie na żywo w Redbet
2015-07-22

Już w najbliższy piątek nie lada gratka dla miłośników gry na żywo. Gratka organizowana przez Redbet Poker W kasynie Kartac podczas tzw. Redbet Weekend odbędzie się satelita na żywo, w której organizatorzy zagwarantują aż 2 pakiety na Dublin Poker Invasion o łącznej wartości 4,000€! To właściwie jedyna okazja na zdobycie pakietu do Dublina tak blisko Polski. W turnieju spodziewanych jest około 30 graczy więc jeśli nie macie jeszcze planów na weekend to najwyższy czas żeby zarezerwować sobie wolny piątek! 

 

W skład pakietu wchodzi:

  • €800 wspisowe do main eventu Mega Poker Series (8-12 wrzesień)
  • €350€ wpisowe do main eventu Redbet LIVE (10 – 14 wrzesień)
  • 250€ na pokrycie kosztów transportu
  • 6 noclegów w hotelu Clayton Airport

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!