Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Graj o pulę wynoszącą $45.000.000
2015-07-22

Mistrzostwa World Championship of Online Poker (WCOOP) 2015 z gwarantowanymi 45 milionami USD ruszają 6 września. Dołącz do najlepszych graczy i zawalcz o udział w tej imponującej puli w 70 różnorodnych turniejach. Szczególnie polecamy Twojej uwadze turniej główny, w którym PokerStars zapewnia $10.000.000, gdyż jego zwycięzca zgarnie aż $1.500.000! Turnieje odbywać się będą 6-27 września, ale wejściówki można wygrać już teraz w satelitach od $0,11 lub 1 FPP.

WCOOP to naprawdę wyjątkowa seria turniejów, dająca Ci szansę wygrania bransolety i tytułu mistrza świata. Zaangażuj się w te mistrzostwa poważnie, a może uda Ci się też zdobyć wspaniałe nagrody w rankingu „Najlepszy gracz serii”.

 Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$