Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet Weekend w Ostravie już za tydzień
2015-07-17

heypokerRedbet Million krótko mówiąc wypalił, ale w myśl zasady po evencie jest przed eventem już dzisiaj zapraszamy Was  ponownie do czeskiej Ostravy, tym razem na Redbet Weekend, który zostanie rozegrany w dniach 20 - 26 lipca. Wszystkie turnieje będą punktowana a zwycięzca generalki otrzyma pakiet do Redbet LIVE Dublin o wartości 600€! Załóż konto w Heypoker klikając tutaj. W czasie rejestracji użyj kodu bonusowego: WYSCIGPK.
 

Tutaj znajdziesz szczegóły naszej ligi na Heypoker oraz Redbet Poker!