Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

rakebackkings.pl - Listopadowe promocje
2011-11-06

promocjeNowy miesiąc, nowe promocje na rakebackings.pl! Zawsze dbamy o to aby nasi czytelnicy a także użytkownicy forum pokerkings.pl mieli do dyspozycji najlepszą możliwą ofertę pokerowych bonusów i promocji. Przedstawiamy listopadową ofertę na stronie.  My i nasi partnerzy tacy jak Chili Poker, Bwin, Paradise Poker, Pokerstars  przygotowaliśmy specjalne oferty na listopadowe wieczory!Poker Stars

Turniej z dodana pulą $300 już 6 listopada o godz. 21.00

Liga Paradise Poker

Z pulą nagród €850 - nadal masz szansę powalczyć o należną Ci część tej kasy.
Szczegóły pod linkami: klik 1 klik 2

Chilipoker

 Przedłużona promocja z dodatkowym rakeback za punkty, więcej informacji na naszej stronie pod tym linkiem: klik

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.

Play at Chilipoker!