Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Letni deal turniejowy w Unibet!
2015-07-03

Ciekawie zaczyna się lipiec w Unibet poker. Firma ta przygotowała nowąpromocję, jaką jest Letni deal turniejowy. W lipcu obniżą o 50% rake dla wszystkich turniejów z rodziny „Deep Crazy”. Natomiast chętnych do gry w nowych turniejach Unibet „Early 4” nagrodzą potrójnymi punktami w wyzwaniach za wzięcie udziału w co najmniej 3 turniejach w tej formule. Dokładne informacje znajdziecie na stronie promocji. ZAŁÓŻ KONTO PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.