Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Zasil konto, a otrzymasz od ręki $10 za darmo!
2015-06-30

Sprawdzcie maile! Dla wybranych PokerStars ma nową promocję! Zasilając swoje konto PokerStars kwotą $30 lub wyższa i wpisując przy tym specjalny kos bonusowy ADD10, możesz od ręki otrzymać darmowe $10! Wykorzystaj darmową gotówkę – bez żadnych haczyków – w ulubionych grach. Wypróbuj też inne oferty największego na świecie serwisu pokerowego. Załóż konto w PokerStars i graj! Oferta ważna przez siedem dni od chwili otrzymania wiadomości.

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$