Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

$88 zupełnie bez depozytu w 888 poker!
2015-06-25

Masz już konto w 888 poker? Jeżeli nie to możesz otrzymać aż $88 zupełnie bez depozytu! Jak? Wystarczy założyć konto klikając tutaj. Bonus jest podzielony na jedenaście identycznych transz. W skład każdej z nich wchodzą: $2 w gotówce, 6 biletów do turniejów z wpisowym $1. Pierwszy zestaw o wartości $8 otrzymacie od razu po założeniu konta. Następne transze będą księgowane na Waszym koncie po wyrobieniu kolejnych 250 punktów! Nie zwlekaj, dobre promocje krótko trwają.

Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Nie masz konta w 888 poker? Kliknij poniżej, a zagrasz w naszej lidze za darmo:
CI KTÓRZY NIE WIDZĄ BANERA MOGĄ REJESTROWAĆ SIĘ Z TEGO LINKU TEKSTOWEGO