Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - turnieje z jackpotem €2.500
2015-06-19

Co tam w Unibecie piszczy? Jest ciekawie! Od poniedziałku do odwołania, w każdy poniedziałek (godz. 18:00) na Unibet Poker rozgrywane będą dwa specjalne turnieje z jackpotem. Jeśli któremuś z graczy uda się wygrać oba turnieje jednego dnia, to jego konto zasili jackpot wysokości €2.500. W przypadku ukończeniu obu turniejów w TOP-3, jackpot wyniesie €1.000. ZAŁÓŻ KONTO PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.