Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet milion rusza za tydzień!
2015-06-18

Redbet Milion w Ostrawie rozpoczyna się już w czwartek 25 czerwca ! Jak się zakwalifikować? Satelity mają tym razem bardzo prosty przebieg, a przed graczami już tylko 2 szanse na wywalczenie sobie wejściówki w drodze kwalifikacji online. Czwartek (18.06) oraz niedzielę (21.06) o godzinie 20:30 organizatorzy zagwarantują łącznie 10 wejściówek. Zarezerwujcie sobie więc czas w podane wyżej dni bo o lepsze value w sieci naprawdę ciężko. Aby zagrać trzeba założyć konto w Redbet z tego linku!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!