Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

pokerkings.pl - Niedługo nowe Ligi i promocje
2011-11-01

pokerkingsPrzed Nami nowy miesiąc. Jeśli mowa o czymś nowym to możecie z niecierpliwością oczekiwać na  nowe promocje i oferty rakeback tylko dla czytelników naszego portalu i forum pokerkings.pl! Jak zawsze cykliczne Ligi, wyscigi, dodatkowa kasa. W międzyczasie zachęcam do sprawdzenia oferty jaką oferuje nowy partner forum - Poker770. Nie wierzysz? Nie trać czasu www.pokerkings.pl