Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet Live Dublin z Heypoker
2015-06-11

heypokerHeypoker to początki Redbet Live jako Hey Series of Poker! Po niezwykle udanym Redbet Live Rozvadov, pora zacząć przygotowania do wrześniowego Redbet Live Dublin. Satelity będą odbywać się codziennie aż do września już od 1 dolara. Zgarnij zestaw o wartości €1000 i daj się porwać Redbet Live! Załóż konto w Heypoker klikając tutaj. W czasie rejestracji użyj kodu bonusowego: WYSCIGPK.
 

Tutaj znajdziesz szczegóły naszej ligi na Heypoker oraz Redbet Poker!