Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

200 euro we freerollach na 888 poker!
2015-06-09

Zapraszamy do udziału w naszej nowej lidze pokerowej w czerwcu 2015! W cztery najbliższe niedziele o godzinie 21:00 widzimy się w forumowym gronie na słynnym 888 poker. Co tydzień pula freerolla wyniesie aż 50 euro, a w klasyfikacji generalnej wygrawerujemy Wam puchar z Waszym nickiem! Co ważne zagrać może każdy - wystarczy założyć konto klikając tutaj lub - jeżeli już je masz - napisać 10 postów na forum!

Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Nie masz konta w 888 poker? Kliknij poniżej, a zagrasz w naszej lidze za darmo:
CI KTÓRZY NIE WIDZĄ BANERA MOGĄ REJESTROWAĆ SIĘ Z TEGO LINKU TEKSTOWEGO