Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

RedbetMilion w Ostrawie!
2015-06-07

Kolejny turniej z cyklu Redbet Live to Dublin we wrześniu. Ale przed wrześniowym turniejem zapraszamy w ostatni tydzień (25-28) czerwca na RedbetMilion do słynącego z gościny Casino Kartac Ostrava, dobrze znanemu polskim graczom z turniejów HESOP & Redbet. Podczas którego rozegramy turniej główny z wpisowym 3,300 CZK (ok. 500 PLN) i gwarantowaną pulą nagród MILIONA KORON (ok. 150,000 PLN). Oprócz niego rozegramy 3 turnieje poboczne. Aby zagrać trzeba założyć konto w Redbet z tego linku!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!