Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Zyskaj do 31 maja $7,50 w darmowych biletach podczas Tygodnia gier Stud i Draw
2015-05-27

Podczas Tygodnia gier Stud i Draw (25-31 maja) czekać na Was będą różnorodne promocje!  Załóż konto w PokerStars i graj! Możesz liczyć m.in. na: Darmowy zestaw biletów do Stud/Draw Sit & Go o łącznej wartości $7,50. Specjalne Happy Hours, podczas których można zdobyć do 50% więcej VPP i FPP. „Beat The Clock” – trwające tydzień wyzwania. Ranking gier stolikowych. Ponad $7500 w losowo przyznawanych nagrodach.

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$