Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - Viktor "Isildur1" Blom na Twitchu Unibet
2015-05-19

W środę 27 maja, Viktor "Isildur1" Blom rozegra 10-godzinną sesję pokerową na Unibet, która będzie w całości streamowana na kanale Twitch. Blom będzie toczył boje na cashówkach od NL/PLO50 do NL/PLO400. Będzie to wspaniała okazja dla wszystkich pokerzystów chcących poobserwować grę szalonego Szweda jak i powalczyć z nim przy wirtualnych stolikach Unibet. W celu zapewnienia rozrywki jak największej liczbie graczy, "Isildur1" będzie zmieniał stoły mniej więcej co godzinę.! ZAŁÓŻ KONTO PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.