Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Kolejny wyścig z Redbet
2015-05-19

Zakończył się pierwszy z majowych wyścigów. 30 najlepszych graczy otrzymało nagrody na swoje konta Redbet poker. Co ważne do wygrania 15$ wystarczyło ugranie 27 punktów. To mniej niż 2 punkty dziennie! I miło nam poinformować, że automatycznie ruszył drugi wyścig z nagrodami w kwocie $1500, który potrwa do końca maja! Wystarczy założyć konto w Redbet z tego linku aby sięautomatycznie zgłosić. Co ważne jest mało rywali - dołączycie?

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!