Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Wygraj pakiet na Ligę Europejską z Redbet
2015-05-13

Zwyciezcy VIP pakietu maja do wykorzystania: 2 bilety VIP na finał ligi europy, w tym dania, napoje, rozrywke oraz siedzenia VIP, 2 noce w hotelu od 26 do 28 maja oraz wartosc podrozy w wysokosci 400 euro. Każdego dnia możesz zdobyć jeden bilet, w każdym z produktów Redbet. Powalcz ostro i zgarnij wszystkie trzy bilety, a dostaniesz jeszcze jeden ekstra. Aby grać wystarczy założyć konto w Redbet.

Zarejestruj się w Redbet!

 

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!