Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet LIVE Rozvadov 2015 – znakomite wyniki polskich graczy
2015-05-07

Zakończona niedawno Wielka majówka Redbet LIVE okazała się być festiwalem rekordowym pod każdym względem. W turnieju głównym zanotowano 1148 wejść a pula gwarantowana w wysokości 200,000€ została przekroczona aż o 100,000€! Festiwale Redbet LIVE, które są kontynuacją kultowych HESOPów to nie tylko poker, ale również masa dobrej zabawy w kuluarach. Aby grać wystarczy założyć konto w Redbet.

Zarejestruj się w Redbet!

 

Ogromną, bo drugą po Niemcach siłę stanowili Polacy, którzy stawili się w Rozvadovie w liczbie 150 głów. Nasi reprezentanci nie poszli jednak jedynie na przysłowiową ilość, ale zaprezentowali mega jakość zajmując aż 24 miejsca płatne. Nie udało się wprawdzie obronić tytułu sprzed roku, ale zajęcie 3 miejsca przez Tomasza Sobeckiego w turnieju z tak wysoką frekwencją trzeba odnotować jako wielki sukces naszego reprezentanta, który w nagrodę za swoją grę otrzymał czek opiewający na kwotę 23,000€. Drugi z naszych, który znalazł się na FT zakończył swój udział w majówce na doskonałym piątym miejscu inkasując prawie 14,000€. Dla obu z nich są to oczywiście życiówki i serdecznie gratulujemy im z tego miejsca bardzo dobrego występu!

Polacy doskonale radzili sobie również w side eventach, w których odnotowali aż 3 zwycięstwa. Na początek festiwalu przyłożenie w urodzinowym HESOPie zaliczył Grzegorz Cichocki, który nie miał sobie rówych w turnieju urodzinoym HESOP. Za swoje zwycięstwo (po dealu) otrzymał 3000€ oraz oczywiście pamiątkowy puchar. Bochaterem piątkowego wieczoru okazał się być Adam Jaguścik, który zajął 1 miejsce w nieprawdopodobnym wręcz side evencie Redbet 1 Day Special z wpisowym 100€, w którym łączna liczba wejść wyniosła 607!!! Popularny Sadam za swoje zwycięstwo zgarnął nie bagatela 8268€.

Na zakończenie całego festiwalu swoje 5 groszy dodał Ścibek (2 miejsce Redbet LIVE Praga), który zwyciężył w turnieju cooldown zgarniając 2,021€ i udowadniając kolejny raz, że gra na żywo wyjątkowo mu leży. 

Warto również odnotować dobre wyniki Polaków w turnieju Redbet Live Highroller z wpisowym €1,100, na starcie którego mieliśmy 46 graczy. Turniej wygrał Czech Josef  Pavelka, który otrzymał trofeum i €13,807, a w kasie mieliśmy dwóch polskich graczy: 
5. Grzegorz Tryba - €3,726
6. Marcin Janusz Zaworski - €2,849

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!