Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerStars - Freeroll $300
2011-11-01

pokerstarsNajlepsze turnieje na Pokerstars! Już w najbliższą niedzielę 6 listopada odbędzie się specjalny turniej na platformie Poker Stars przygotowany tylko dla naszych czytelnków! Wpisowe jest darmowe, a dodana pula to aż $300. Jeśli chcesz zagrać musisz spełnić stawiane wymagania. Nie martw się bo nigdy nie były one prostsze. Dokonaj rejestracji z naszego linku, by otrzymać hasło do turnieju na Pokerstars!

 

 

W linku masz podane szczegóły i banner w który musisz kliknąć. Przed rejestracją usuń wszystkie pliki cookies, by nie było problemów, że automat nie wyłapał Cię jako naszego gracza. Po rejestracji, nie zapomnij o turnieju. Powodzenia przy stolikach.  Kliknij tu

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego forum jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.