Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Załóż konto, pomagaj i graj z PokerStars!
2015-05-06

W ostatnich dniach doniesienia medialne na całym świecie zdominowane zostały przez tragiczne informacje o ciężkim trzęsieniu ziemi w Nepalu, w którym tysiące osób straciły życie, a jeszcze więcej zostało bez dachu nad głową i środków do życia. Żeby włączyć się w akcję pomocową, możesz przekazać im pieniądze przez PokerStars. Utworzono specjalne fikcyjne turnieje, z których wpisowe – podwojone przez PokerStars – trafi bezpośrednio do CARE International. Załóż konto, pomagaj i graj! 

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$