Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Ruszył Redbet Live Rozbadov
2015-05-04

Ruszył Redbet Live Rozbadov. Dziś również zostanie przeprowadzona relacja live z polskim komentarzem, gospodarzem będzie kolejny raz Rafał Jack Daniels Gładysz, który będzie wspierany przez grono zaproszonych gości. Dla wszystkich przeciwników Jacka przygotowaliśmy relację angielską, która poprowadzi dla was Kyle Hendry wspierany przez ekipę legendarnego Hendonmob. Wystarczy założyć konto w Redbet.

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!