Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Hokejowe Freerolle na Unibet
2015-05-04

Unibet  znowu zaskakuje! W związku z rozgrywanymi w maju MŚ Elity w hokeju na lodzie, przygotował dla swoich pokerzystów trzy specjalne freerolle z pulą nagród €1.000 w każdym z nich. Wejściówkę do każdego z darmowych turniejów zapewni obrócenie co najmniej 40 PLN na zakładach sportowych (dotyczy meczy hokejowych MŚ) w określonych terminach. Każdy graczy może uzyskać do 3 biletów do każdego freerolla, co zapewni mu większy stack startowy. ZAŁÓŻ KONTO PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.