Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Nie masz konta w Everest poker? Oto co dostaniesz!
2015-04-27

Słyszeliście, że Everest poker posiada w ofercie prawdopodobnie najlepszy bonus powitalny istniejący na pokerowym rynku? Każdy nowy użytkownik, która ZAŁOŻY KONTO W EVEREST POKER Z TEGO LINKU może otrzymać aż $10 zupełnie za darmo - bez żadnego depozytu, 2 tokeny do weekly €1k Freeroll, 20 Reward Points oraz aż 200% bonusu od pierwszego depozytu!

Tutaj poczytasz o szczegółach cyklu!

Nie masz konta w Everest poker? Zarejestruj się przez poniższy baner, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach:

Osoby, które nie widzą banera mogą rejestrować się PRZEZ TEN LINK TEKSTOWY