Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

CccpVodka wygrywa milion dolarów w specjalnej edycji Spin & Go!
2015-04-24

Gratulacje dla gracza CccpVodka z okazji wygrania miliona dolarów w specjalnej edycji Spin & Go. Drugie i trzecie miejsce przypadło w udziale graczom Partalios i shooLarr – wraz z nagrodą wynoszącą $100.000! W ramach promocji PokerStars rodzi milionerów oferują kilka sposobów na zostanie milionerem, ale Spin & Go to najszybsza droga, umożliwiająca zrobienie z $5 miliona dolarów w zaledwie kilka minut! Czy to Ty będziesz nowym milionerem PokerStars? Załóż konto i graj! 

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$