Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

5 urodziny HESOP - Świętuj z nami w Rozvadovie!
2015-04-23

heypokerLubisz pokera live? Świętuj z nami 5 urodziny kultowego turnieju HESOP podczas wielkiej majówki Redbet LIVE w Rozvadovie! Do startu pokerowego eventu roku pozostał już niespełna tydzień, a ty wciąż masz okazję aby zakwalifikować się do main eventu niewielkim nakładem finansowym. Już dzisiaj o 21:00 ostatnia satelita o wejściówki. Wpisowe to zaledwie 22$ a w puli tej satelity mogą się uzbierać nawet 4 buy-iny o wartości 299€ każdy. Załóż konto w Hey!

Tutaj znajdziesz szczegóły naszej ligi na Heypoker oraz Redbet Poker!