Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Załóż konto w ComeOn poker
2015-04-15

Nie zapominajcie o bonusach startowych w ComeOn poker! Nie ma na co czekać - rozpocznij grę, a otrzymasz jeden z ciekawszych bonusów od pierwszego depozytu. W tej ofercie powitalnej, przy minimalnym depozycie 25$, możecie grać z bankrollem aż o 110% większym! Bonus ten uwalniany jest po 5$, a czas jaki obwiązuje na spełnienie warunków bonusu to 3 miesiące. Załóż konto w ComeOn poker kilkając tutaj!

Załóż konto w ComeOn poker kilkając tutaj!