Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - Wszyscy na Celtic! - do wygrania pakiet na Unibet Open Glasgow
2015-04-10

Kolejny przystanek cyklu Unibet Open zostanie rozegrany w Glasgow, na stadionie Celtic Park. Z tej okazji Unibet przygotował dla polskich graczy specjalną promocję, w której do wygrania jest pakiet wyjazdowy na turniej w Szkocji. Promocja będzie dotyczyła dwóch, codziennych turniejów MTT. Uczestnicząc w nich, gracze będą zdobywali punkty. Najlepszy otrzyma pakiet wyjazdowy na Unibet Open Glasgow! ZAŁÓŻ KONTO PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.