Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerStars rozdaje ponad $4.000.000 w Miesiącu Milionerów
2015-04-07

Możesz pójść w ślady wielu znanych graczy, takich jak Chris Moneymaker, Liv Boeree czy Jake Cody i innych osób, które dzięki turniejom PokerStars zostały milionerami, bo teraz nadeszła Twoja kolej na podjęcie próby wygrania $1.000.000 podczas Miesiąca Milionerów w PokerStars! Aby włączyć się w promocję, wypełnij proste wyzwania w grach stolikowych i zyskaj do 6 darmowych wejściówek do turniejów $150.000 All-in Shootout. Załóż konto i graj! 

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$