Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

ParadisePoker - Liga PP na pokerkings.pl
2011-10-26

Darmowe 850 euro od Paradise Poker! Tylko dla naszych użytkowników, to możliwe? TAK! W kolejnej edycji naszej dwumiesięcznej ligi (październik-listopad) rozegramy dziewięć freerolli z pulą 50 euro każdy. Co więcej, forum pokerkings.pl w porozumieniu z Sportingbet przygotowało prywatny rake race, a tam dla najlepszych z klasyfikacji czeka dodatkowe 300 euro za darmo! Nie przegap takie okaji i odwiedź Paradise Poker!

 

Turnieje Freroll

  • Kiedy: poniedziałek, 20:00 
  • Forma: Cykl 8 turniejów 
  • Pula: dodane 50 EUR + Rake race 300 EUR 
  • Rejestracja: otwarta 2h wcześniej

 

Rake race

1miejsce - 150 eur na konto Paradise Poker

2 miejsce -
100 eur na konto Paradise Poker

3 miejsce -
50 eur na konto Paradise Poker

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego forum jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.