Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Zbliża się Redbet Live Rozvadov
2015-04-04

Kto jeszcze nie zaplanował sobie majówki powinien uwzględnić ten termin w kalendarzu: Redbet LIVE Rozvadov: 29 kwiecień – 4 maj. Kwalifikacje online rozkręciły się na dobre. W każdą niedzielę walka toczy się i pakiety $1400, natomiast w każdy czwartek możecie powalczyć o samo wpisowe do ME w wysokości 299€. Kolejną szansą na darmowe pakiety są specjalne promocje Road to RozvadovWystarczy założyć konto w Redbet z tego linku i grać!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!