Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerStars: ile wynosi Twoje wrodzone pokerowe IQ?
2015-04-04

Czy zdołasz wykręcić się blefem z każdej sytuacji? Potrafisz zachować zimną krew pod presją, kierować się logiką i wykazać spostrzegawczością? Jeśli tak, możliwe że jesteś urodzonym pokerzystą. Ale jaki styl gry reprezentujesz i ile wynosi Twoje pokerowe IQ? PokerStars uruchomił kilka gier, które pomogą Ci odkryć swój wrodzony styl i wyliczyć Twoje IQ. Lepiej radzisz sobie z blefowaniem czy dostrzeganiem subtelnych sygnałów? Polegasz na logice czy na szybkim myśleniu?! Załóż konto i sprawdź! 

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$