Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - turniej pokerowy o bilety na galę UFC Kraków
2015-03-25

Kolejna promocja pokerowa na Unibet Poker, o której warto wspomieć. 29 marca o godzinie 20:00 CET na platformie pokerowej Unibet rozegrany zostanie specjalny turniej, w którym na zwycięzcę oczekują dwa bilety na krakowską gale UFC (11 kwietnia 2015). Będzie to klasyczny freezeout z wpisowym €5. Pula dodana jest więc bardzo duża, a do tego udział w turnieju nie będzie wymagał dodatkowych warunków! ZAŁÓŻ KONTO PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.