Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet: Wygraj wycieczkę na Karaiby!
2015-03-18

Między 16 marca i 12 kwietnia będziesz miał szansę utorować sobie drogę aż do Indii Zachodnich. Zbierz odpowiednią ilość rąk w oznaczonym czasie, zdobądź wyjątkowy zestaw St. Maarten o wartości 3500$ i ciesz się zwycięstwem pod karaibskim słońcem na tej niesamowitej wyspie. Wystarczy założyć konto w Redbet z tego linku i grać! Masz aż trzy szanse na wygraną!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!