Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

$50 freeroll w bet-at-home
2015-03-11

Zapraszamy serdecznie dzisiaj wieczorem o godzinie 21:00 na kolejną rundę naszego cyklu ligowego rozgrywanego na platformie bet-at-home Poker. Turniej ma nazwę pokerkings.pl league 3. Co ważne nie ma do niego wpisowego, a do puli nagród dodajemy aż $50. Każdy z graczy zacznie z 2000 w stacku, blindy zmieniają się co 10 minut, co da nam dużo miejsca na grę. Jak zdobyć hasło? Po prostu zarejestruj się w bet-at-home poker i graj z nami za darmo!

Nie masz konta w bet-at-home poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.