Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Wyścig affilacyjny Redbet - $3000!
2015-03-09

Redbet poker organizuje w marcu wyścig dla swoich kluczowch partnerów. I miło nas poinformować, że jesteśmy jednym z tych partnerów! Wystarczy założyć konto w Redbet z tego linku aby sięautomatycznie zgłosić. Łącznie w puli jest aż $3000 podzielone na dwa dwutygodniowe wyścigi. Co ważne jest mało rywali - w chwili obecnej wygraną $10 gwarantuje tylko 41 punktów gracza! Dołączycie?

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!