Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Odbierz darmowy bilet do satelity Sunday Million za $33 z PokerStars!
2015-03-06

15 marca graj o $9.000.000 w puli gwarantowanej specjalnej edycji Sunday Million z okazji 9. urodzin. Wpisowe wynosi $215, ale wejściówkę możesz też wygrać za sprawą specjalnej oferty PokerStars z darmowym biletem do satelity Sunday Million za $33. Wpłać co najmniej $100, wpisując przy tym kod bonusowy 9MILLION, a otrzymasz gratis bilet do satelity za $33 z 8 marca. Starsy zapewnią w nim aż 333 wejściówki do urodzinowej edycji turnieju Sunday Million! Załóż konto! 

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$