Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

$50 freeroll w bet-at-home!
2015-03-04

Marzec 2015 to start naszej nowej ligi pokerowej organizowanej wspólnie z bet-at-home poker. Łącznie w marcu, w ośmiu turniejach, rozdamy Wam aż $450! Aby wziąć udział wystarczy zarezerwować sobie czas już dzisiaj wieczorem o godzinie 21:00 kiedy rozpocznie się pierwszy turniej. W dzisiejszych zmaganiach nie ma wpisowego, a do puli dorzucamy aż $50. Zarejestruj się w bet-at-home poker i graj z nami za darmo!

Nie masz konta w bet-at-home poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.