Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

pokerkings.pl - darmowe Freerolle $150
2011-10-23

artykulJak co tydzień do zdobycia darmowa kasa na naszym forum pokerkings.pl. Nie musisz nic wpłacać. Jedyne co powinieneś zrobić to założyć konto na naszym forum dyskusujnym, gdzie poznasz tajniki gry  pokera przekazane przez profesonalnych graczy. Potem będziesz już mógł zagrać w naszych forumowych freerolach. To proste, graj i wygrywaj z pokerkings.pl!

 

 

Więcej szczegółów pod tym linkiem