Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Oglądaj Unibet Open Kopenhaga
2015-02-27

Zgodnie z zapowiedziami zapraszamy do śledzenia relacji live z dnia 1B Unibet Open Kopenhaga, który rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 14:00. Main Event to turniej główny z wpisowym  €1.100. Relację na żywo za pośrednictwem live streamu można śledzić klikając w ten link tekstowy. A może sam masz ochotęzagrać w takim turnieju? Satelity na Unibet zaczynają się od freerolli!

ZAŁÓŻ KONTO PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.