Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

UO Kopenhaga - lista Polaków + live stream
2015-02-25

Do rozpoczęcia Unibet Open Kopenhaga pozostało już zaledwie kilka dni! Głównym wydarzeniem będzie rozpoczynający się 26 lutego Main Event z wpisowym  €1.100. Przez cały czas trwania Main Eventu kibice z całego świata będą mogli śledzić przebieg rozgrywki za pośrednictwem live streamu na naszym portalu. Relacja ze stołu finałowego będzie nadawana z delikatnym opóźnieniem oraz odkrytymi kartami własnymi. 

ZAŁÓŻ KONTO PRZEZ TEN LINK.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.

Swój udział w turnieju potwierdziło już 11 Polaków:


·     Paweł Balik

·     Mirosław Borowicz

·     Łukasz Cygan

·     Mariusz Czajka

·     Mateusz Dziewoński

·     Dominik Fabjańczuk

·     Tomasz Kozub

·     Mateusz Krzyżewski

·     Jacek Pustuła

·     Wiktor Szuster

·     Marek Wróbel