Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerStars rozdaje $400.000 w nagrodach pieniężnych
2015-02-23

PokerStars rozdaje $400.000 w nagrodach pieniężnych w ośmiu specjalnych turniejach All-in Shootout, do których można zdobyć nawet trzy darmowe bilety, wypełniając proste misje – czekają one na uruchomienie w Twoim osobistym oknie z wyzwaniami! Misje: "zabawa", "zwycięstwo" i bonusowa zapewniają darmowe wejściówki do turniejów $50.000 All-in Shootout. Wystarczy je wypełnić i zarejestrować się. Żeby wygrać, nie musisz nawet być obecny 2 marca podczas gry. Wejdź do gry - i Ty możesz wygrać! 

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$