Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerKingi w Rozvadovie! Wygraj tickety do Redbet Live!
2015-02-16

Dołącz do nas w Rozvadovie, na pierwszym przystanku Redbet LIVE Season II. Grudniowy Redbet LIVE w Pradze przyciągnął na start prawie 600 graczy, a pierwsza majówka w Rozvadovie rok temu aż 800 graczy z ponad 20 krajów. Dołącz do PokerKingsów, których wystąpi kilkunastu! Tym razem turniej odbędzie się ponownie w słynnym King’s Casino Rozvadov. Załóż konto w Redbet, a być może wygrasz u nas wpisowe!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!