Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Wpłać depozyt i wejdź do promocji Road to €100,000 Big Sunday!
2015-02-09

W Everest Poker ruszyła całkiem nowa promocja, Road to €100,000 Big Sunday z 20 darmowymi szansami na zdobycie miejsca w kolejnym turnieju €100,000 GTD Big Sunday. Wpłać depozyt, a Everest da Ci 20 żetonów Road to the €100,000, które można wykorzystać w dowolnym z pięciu codziennych turniejów freeroll. Zwycięzca każdego freerolla otrzyma żeton wartości 75 € Aby wziąć udział w promocji wystarczy ZAŁOŻYĆ KONTO!

Tutaj poczytasz o szczegółach!

Nie masz konta w Everest poker? Zarejestruj się przez poniższy baner, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach:

Osoby, które nie widzą banera mogą rejestrować się PRZEZ TEN LINK TEKSTOWY